Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Anne Dizisi Sinan Ölecek mi? Öldü mü? Serhat Teoman Diziden Neden Ayrıldı?

Reklamlar

Anne Dizisi Sinan Ölecek mi? Öldü mü? Serhat Teoman Diziden Neden Ayrıldı?
Reklamlar

Geçtiğimiz bölümde nefes kesen bir sahne ile final yapıp izleyicinin kafasından soru işareti bırakan dizinin yeni bölümü ile ilgili en çok Zeynep ve Sinan’ın akıbeti merak ediliyor. Eli kolu bağlı olan Sinan ve Zeynep ölümle burun buruna geliyor. Cengiz o depoda Zeynep’i, Sinan’ı ve hatta kendisini de öldürmeye niyetlidir.

Bu sezon final yapacak olan dizinin son bölümlerinde heyecan daha çok artarken, Zeynep’in Melek ile kavuşacağı mutlu son olduğunu düşünüyoruz. Ancak Sinan için yolun sonu geldi sayılır..

Star TV‘ de yayınlanmaya başlayan yeni dizilerden biri olan Anne, bir Japon yapımı olan Mother adlı diziden uyarlanarak izleyicileri ile buluştu. Dizinin yapımcılığını MF Yapım üstleniyor. Başrollerini ise Cansu Dere ile Vahide Perçin paylaşıyor. Dizinin konusunu özet geçecek olursak, bir kız çocuğu annesinden pek ilgi göremeyip yine talihsiz bir olay yaşıyor ve fidye için kaçılıyor. Gonca Vuslateri dizide zalim bir anne karakterini canlandıracak. Dizinin ana teması bu konular üzerine kuruluyor… Diziye genç ve yakışıklı oyunculardan biri olan Serhat Teoman’ da dahil oldu. Serhat Teoman dizide Sinan Demir karakterini canlandıracak.


Reklamlar

Serhat Teoman Kimdir; genç ve yakışıklı oyuncu Serhat 4 Haziran 1984 tarihinde Diyarbakır’ da Dünya’ ya gelmiştir. Babasının asker olmasından dolayı Serhat birçok ilde bulunmuştur. İzmir’ de Buca Endüstri Meslek Lisesi Elektronik Bölümü’ nden mezun olduktan sonra Üniversite hayatını yine İzmir’ de, İzmir 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’ nde tamamlamıştır. Kuzey Güney, Uygun Adım Aşk, Yalancı Yarim, Avrupa Yakası ve bilinen bir çok dizide oynayan yakışıklı oyuncu son olarak 2013 yılında Bugünün Saraylısı adlı dizide rol almıştır.

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.