Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Evlat Kokusu Ne Zaman Neden Yok? Niye Yayınlanmadı? Bugün Var mı Yok mu?

Reklamlar

 
Reklamlar

Yeni dizi Evlat Kokusu bu akşam yayınlanacak olan KILIÇDAROĞLU İLE ÖZEL programı yayınlanması sebebiyle dizinin yeni bölümü bu hafta ekranlara gelmeyecek. Kılıçdaroğlu ile Özel programı bittiğinde Evlat Kokusu ekranlara özel bölümü ile devam edecek. Evlat Kokusu yeni bölümü ile 19 Nisan Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarında sizlerle…

Yeni yıl ve yeni sezon ile birlikte Kanal D‘ de yeni dizilere kapılarını açtı. Endemol Shine Türkiye imzalı yeni dizi Evlat Kokusu yakında izleyicileri ile buluşacak. Büyük bir hızla çalışmalara devam eden dizinin çekimleri 18 Aralık Pazar günü Amsterdam’da başladı. Yeni dizinin başrollerini Barış Kılıç, Hande Soral, Sedef Avcı, Yeşim Salkım ve Murat Han gibi usta isimler paylaşacak. Diziye daha sonra Pınar Çağlar Gençtürk, Alihan Türkdemir, Balım Gaye Bayrak ve Doğan Can Sarıkaya gibi isimler de dahil oldu. Alican Yaraş‘ın kaleme aldığı dizinin çalışmaları devam ederken, dizi hakkında henüz çok fazla bilgi paylaşılmadı. Çekimlerine Amsterdam’da başlanan dizinin diğer bölümlerine ise İstanbul’un bazı semtlerinde devam edilecek.

Evlat Kokusu Ne Zaman Başlıyor?
18 Aralıkta çekimleri başlanan dizinin cast çalışmaları henüz devam ediyor. Net bir tarih verilmese de dizinin Ocak 2017’de izleyicileri ile buluşacağı belirtildi. Bazı gecikmeler olabileceğinden dolayı Şubat ayının başlarında da gösterime girebilir. Evlat Kokusu dizisi çok yakında Kanal’de gösterime girecek.


Reklamlar

Evlat Kokusu Konusu;
Yeni dizinin çekimleri devam ederken cast çalışmaları da hızlı bir şekilde sürüyor. Dizinin hikayesi hakkında henüz bir bilgi paylaşılmadı. Dizinin konusu belli olduktan sonra ve dizi hakkında bilgiler geldikçe sizlerle paylaşacağız.

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.