Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

İçerde Eylem Ölecek mi? Öldü mü? Ölüyor mu? Damla Colbay Diziden Ayrılıyor mu?

3 hafta önce
Reklamlar

 
Reklamlar

İçerde final bölümünde; Sarp her ne kadar Celal’in koluna kelepçe takmış olsa bile onu hapse atmak kolay olmayacaktır. Olanlara tanık olan Davut, Celal’i kurtarma planını devreye sokar. Bu sırada Yılmaz ailesi ise sonunda hep beraberdir. Füsun, Umut ve Sarp’a kavuşmanın mutluluğunu yaşarken Umut ise fazla zaman kaybetmeden Eylem’e evlenme teklifi yapmak için acelecidir. Fakat Celal intikam için geri dönüş ve bu anı bölmüştür.

Celal, hikayenin başlangıç noktasına geri dönüp sona hazırlanır. Yılmaz Kardeşlerin birisi yine onun elindedir. Sarp kardeşi Umut’u kurtarmak üzere harekete geçerken zamanla yarışmaya başlar. Artık Kebapçı Celal ile Yılmaz Kardeşler arasında son bir hesaplaşma yaşanacaktır. Yılmaz Kardeşler mutlu sona ulaşırken Kebapçı Celal ölecektir.

Damla Colbay‘ın yeni dizisi İçerde’de Eylem karakterine hayat vermeye hazırlanıyor.Sarp ile aynı evde yaşayan Eylem Sarp ile adeta kardeşten öte bir yapıya sahiptir. Anne ve Babasını küçük yaşta kaybetmiş ve Sarp’ın annesi olan Füsun kaçırılan oğlunun yerini onunla doldurmuştur. Eylem annesi yerine koyduğu Füsun’u ise hiç üzmemiş çalışmış çabalamış ve yetenekli bir gazeteci olmuştur.


Reklamlar

İçerde Eylem (Damla Colbay) kimdir?

Güzel oyuncu 1993 senesinde İzmir’de dünyaya gelmiştir.İlk televizyon deneyimini çok başarılı bir dizi olan Kara Para Aşk dizisinde Demet karakteri ile yaşamıştır. Bu televizyon dizisi ile yapımcılara ismini duyurmayı başarmış ve hemen ardından Kanal D ekranlarında bir başrol kaparak ilk dizisi olan Hayat Mucizelere Gebe dizisinde İnci karakteri ile rol almıştır.

icerde-eylem-kimdir

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.