Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

İçerde Melek Öldü mü? Ölecek mi? Bensu Soral Diziden Ayrılıyor mu? Neden Ayrıldı?

3 ay önce
Reklamlar

 
Reklamlar

kudret’in baş adamı Serkan ve Davut, Sarp’ı öldürmek için bir birlerinden habersiz kalabalık br parkta Sarp’a pusu kurarlar. Sarp ve Melek ise her şeyden habersiz birbirlerine sarılmaktadırlar.

Melek Serkan’ı yada Davut’u fark eder ve Sarp’ın önüne geçerek Sarp için kendini siper eder. Sarp’ın kardeşinin Mert olduğunu söylemek için Mert’i de oraya çağıran Melek hemen ölecek mi? Melek anlaşıldığı üzere ölerek diziye veda etti. Ancak hala bir ters köşe hareketi beklemiyor değiliz 🙂

Melek gerçekten ölerek İçerde Dizisine Veda mı edecek?


Reklamlar

Melek aldığı 2 kurşun yarasından sağ kurtulabilecek mi? Bir çok yerde Melek öldü şeklinde haberler yapılsa da yeni bölüm başlamadan bir şeyler söylemek çok zor… Merakla beklediğimiz yeni bölümü bu akşam ekranlara geliyor.

İçerde’nin yayınlanan ilk fragmanında Sarp, ”Melek öldü Anne” şeklinde ağlayarak söylüyor ancak ne kadar doğru çok büyük merak konusu. Tahminlerimize göre Melek karakterine hayat veren Bensu Soral’ın Final’i yaklaşmış içerde dizisinden ayrıldığını düşünüyoruz.

İçerde yeni bölümünde herkesin fragmandan anladığı kadarıyla Celal Baba’yı vuracağını düşünürken Melek ters köşe yapıp elindeki silahı kendi kafasına dayar ve Celal Baba’dan annesinin intikamını almak ister. Peki Melek gerçekten kendisini öldürecek mi? İçerde Yeni bölümde neler olacağını hep birlikte izleyip göreceğiz.


Reklamlar

Bensu Soral’ın hayat vereceği Melek karakterini biraz tanıyalım; Babalarının hapse atılmasının ardından iki kardeşten bir tanesi olan Umut’un kaçırılmasından sonra küçük çocuğa Mete ismi verilir ve sokaklarda dilendirilmeye başlar. Küçük çocuğa yardımcı olan Melek, Mete’nin hayatının değişmesine sebep olacaktır.

Melek ile Mete çok yakın dost olmuş ve Melek’te ileride iyi ve güvenilir bir avukat olmuştur. Hapse düşen Sarp’ın da avukatlığını yapacak olan Melek iki kardeş arasında paylaşılamayan kadın olacaktır.

İçerde Melek (Bensu Soral) kimdir?; 


Reklamlar

Genç ve güzel oyuncu 2 Şubat 1991 Bursa doğumludur. ünlü oyuncu Hande Soral’ın kız kardeşidir. En son Star Tv ekranlarında yayınlanan Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde Aslı karakterine hayat vermiştir. Daha önce bir çok dizide rol almıştır. Yol Ayrımı, Vicdan, Boynu Bükükler

icerde-melek-bensu-soral-kimdir-yeni-dizisi-fotograflari2

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap
2 Yorum Yapıldı
  1. Anonim dedi ki:

    aynen ne metesi benim adım mete mert ismini çok seviyorum

  2. Anonim dedi ki:

    Mete degil, mert.