Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

İçerde Melek Ölecek mi? Öldü mü? Bensu Soral Diziden Ayrılıyor mu?

3 gün önce
Reklamlar
İçerde Melek Ölecek mi? Öldü mü? Bensu Soral Diziden Ayrılıyor mu?

Show Tv’de yeni sezonun bomba yapımı olan İçerde dizisinde Avukat Melek karakterine Bensu Soral hayat verecek. Ay Yapım‘ın show Tv’de 2016-2017 sezonu için hazırladığı Köstebek filminin uyarlaması olan İçerde’nin tanıtım fragmanı da sitemize eklenmiştir.


Reklamlar

İçerde yeni bölümünde Coşkun Melek’i kaçırtıyor. Melek’in annesinin sevgilisinin kardeşinden yardım alan Coşkun Melek’in ölmesine mi yol açacak… Yoksa Sarp Melek’i Coşkun’un elinden kurtarıp kendi hayatını da mı kurtaracak? Merak ettiğiniz her şey ve daha fazlası yeni bölümde….

Bensu Soral’ın hayat vereceği Melek karakterini biraz tanıyalım; Babalarının hapse atılmasının ardından iki kardeşten bir tanesi olan Umut’un kaçırılmasından sonra küçük çocuğa Mete ismi verilir ve sokaklarda dilendirilmeye başlar. Küçük çocuğa yardımcı olan Melek, Mete’nin hayatının değişmesine sebep olacaktır.


Reklamlar

Melek ile Mete çok yakın dost olmuş ve Melek’te ileride iyi ve güvenilir bir avukat olmuştur. Hapse düşen Sarp’ın da avukatlığını yapacak olan Melek iki kardeş arasında paylaşılamayan kadın olacaktır.

İçerde Melek (Bensu Soral) kimdir?; Genç ve güzel oyuncu 2 Şubat 1991 Bursa doğumludur. ünlü oyuncu Hande Soral’ın kız kardeşidir. En son Star Tv ekranlarında yayınlanan Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde Aslı karakterine hayat vermiştir. Daha önce bir çok dizide rol almıştır. Yol Ayrımı, Vicdan, Boynu Bükükler

icerde-melek-bensu-soral-kimdir-yeni-dizisi-fotograflari2

Reklamlar
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.