Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

İçerde Mert-Umut Ölecek mi? Ölüyor mu? Diziden Ayrıldı mı? Aras Bulut İynemli

Reklamlar

 
Reklamlar

İçerde final bölümünde; Sarp her ne kadar Celal’in koluna kelepçe takmış olsa bile onu hapse atmak kolay olmayacaktır. Olanlara tanık olan Davut, Celal’i kurtarma planını devreye sokar. Bu sırada Yılmaz ailesi ise sonunda hep beraberdir. Füsun, Umut ve Sarp’a kavuşmanın mutluluğunu yaşarken Umut ise fazla zaman kaybetmeden Eylem’e evlenme teklifi yapmak için acelecidir. Fakat Celal intikam için geri dönüş ve bu anı bölmüştür.

Celal, hikayenin başlangıç noktasına geri dönüp sona hazırlanır. Yılmaz Kardeşlerin birisi yine onun elindedir. Sarp kardeşi Umut’u kurtarmak üzere harekete geçerken zamanla yarışmaya başlar. Artık Kebapçı Celal ile Yılmaz Kardeşler arasında son bir hesaplaşma yaşanacaktır.

Show Tv ekranlarında yayınlanan İçerde dizisinde Mert karakterine Aras Bulut İynemli hayat verecek. Yeni sezonda en çok izlenecek diziler arasında yerini alan İçerde dizisinin Mert karakterini yakından tanıyalım. Sarp’ın kardeşi olan Umut çocuk yaşta kaçırılır Mert ismi verilerek dilendirilmeye başlar. Bir gün karşısına Melek isminde küçük bir kız çıkar ve hayatı tamamen değişir.


Reklamlar

Melek sayesinde sokaklardan kurtulur ve büyük bir çalışma ve çabalama sonrasında Polis akademisini kazanır. Bilmediği kardeşi ile aynı okuldan sonraki sene oda okulu birincilikle bitirir. Sarp ile hem Aşk hemde aksiyon olarak bir savaş başlayacaktır.

İçerde Aras Bulut İynemli Kimdir?

Genç oyuncu 25 Ağustos 1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. En son Tv 8 ekranlarında yayınlanan Maral En Güzel Hikayem dizisinde Sarp Altan karakterine hayat vermiştir.

Daha Önce Rol Aldığı Yapımlar;
2009 Arka Sokaklar Şeref
2010 kısa film Sancı
2010 – 2013 Öyle Bir Geçer Zaman ki Mete Akarsu
2013 film Mahmut ile Meryem Mahmut
2013 – 2014 Muhteşem Yüzyıl Şehzade Bayezid
2013 film Tamam mıyız? İhsan
2015 film Pek Yakında
2015 Maral: En Güzel Hikayem Sarp Altan


Reklamlar

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.