Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Kalbimdeki Deniz Mirat Ölecek mi? Ölüyor mu? Kutsi Diziden Ayrılıyor mu?

Reklamlar

 
Reklamlar

Kalbimdeki Deniz dizisinde bu hafta Mirat’ın başı dertte. Artun, Mirat’tan kurtulmak için arabasının hidrolik aksamıyla oynaması Mirat’ın büyük bir kaza geçirmesine sebep olur. Peki Mirat geçireceği kazadan sağ kurtulabilecek mi? Artun Deniz’e sahip olabilmek için kurduğu plan işe yarayacak mı? Mirat karakterine hayat veren ünlü oyuncu, şarkıcı olan Kutsi diziden ayrılmadığını bilmenizi isteriz.

Fox Tv’nin yeni dizisi Kalbimdeki Deniz’de Kutsi ile Özge Özberk başrolü oynayacaklar. Eylül sonu gibi ekranlarda olması bekleniyor.

Kalbimdeki Deniz’de Mirat karakteri ile izleyici karşısına çıkacak olan ünlü sanatçı Kutsi’ye yeni dizisinde bol şans diliyoruz. Mirat karakteri hakkında pek bir bilgi olmasa da Mirat dizide Deniz’e sahip çıkacak onu çok mu çok sevecek hiç kimse de bulamayacağı aşkı Denize verecek erkeği canlandıracak.


Reklamlar

Kutsi Kimdir?; Yakışıklı şarkıcı ve oyuncu olan Kutsi 16 Mart 1973 yılında Malatya ‘da dünyaya gelmiştir. Bir çok önemli ve tutan müzik albümü çıkarmıştır. Daha önce rol aldığı diziler ise kısaca şöyle; Doktorlar (Levent), Huzur Sokağı (Bilal), Beyaz Yalan (Demir)

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.