Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Kalp Atışı Dizisi Oyuncuları Konusu Oyuncu Kadrosu Nerede Çekiliyor?

4 gün önce
Reklamlar

 
Reklamlar

Yapımcılığını MF Yapım‘ın gerçekleştirdiği yeni dizi Kalp Atışı yaz sezonunda Show Tv’de ekranlara gelecek. Senaryosunu Makbule Kosif ve Eda Tezcan‘ın birlikte kaleme aldıkları diziyi Yusuf Pirhasan yönetecek. Kalp Atışları dizisinin başrollerinde ise Öykü Karayel ve Gökhan Alkan yer alıyor.

2006 yılında Show Tv ‘de ekranlara gelen fenomen dizi Greys Anatomy isimli Amerikan yapımı dizinin Türkçe versiyonu olan doktorlar dizisi uzun zaman aradan sonra tekrar yeni kadrosuyla ekranlara gelmeye hazırlanıyor. 2006 – 2010 yılları arasında ekranlara gelen doktorlar dizisinin oyuncu kadrosunda çok önemli isimler yer alıyordu. Başrollerinde Kutsi, Yasemin Ergene, Leyla Göksun, Melike Güner, Bekir Aksoy, Yağmur Atacan, Yeşim Ceren Bozoğlu gibi başarılı isimler yer almıştı.

Kalp Atışı oyuncu kadrosunda Öykü Karayel, Gökhan Alkan, Ege Kökenli, Ali Burak Ceylan, Hakan Gerçek, Fatih Dönmez, Barış Aytaç, Metin Coşkun, Vedat Erincin, Hasan Şahintürk, Selahattin Paşalı, Barış Aytaç, Başar Doğusoy, Burcu Türünz, Ceylan Ceylan, Erdem Kaynarca ve Rüçhan Çalışkur‘un yer alacağı Kalp Atışı dizisini Medyapım ekranlara taşıyacak… Dizi hakkında detaylı bilgileri haberin devamından öğrenebilirsiniz.


Reklamlar

Yeni dizi Kalp Atışı ilk bölümüyle 29 Haziran Perşembe akşamı saat 20:00’da Show Tv ekranlarında..

Kalp Atışı Dizisi Nerede Çekiliyor?

Hikaye Ege‘nin bir kasabasında ki lisede başlıyor. Eylül ve Ali Asaf’ın yollarının ayrılıp seneler sonra tekrar kesiştiği yer ise İstanbul‘un en iyi hastanesidir.

Kalp Atışı Dizisi Konusu

Beyin cerrahı Eylül, hastanenin acilinde çıkan karmaşada bir grup saldırgana güzel bir dayak atar ve bize de seneler önceki bir anısını anlatır. Bir sürü okul değiştirmek zorunda kalmış, öğretmenlerin uğraşmak istemediği asi biridir o. En son kovulduğu okuldan onu alan babasının canı yanana kadar dövdüğünde bile göz yaşı dökmez. Ancak ona pansiyon işleten babaannesinin evini açması ve duası bir mucizeyi de beraberinde getirir. Bu sırada devreye giren oldukça başarılı doktorken neden taşradaki bir okula öğretmen olarak geldiği bilinmeyen Ali Asaf Denizoğlu, Eylül’ü uçurumdan kurtarıp cerrah olmasını sağlar. Ama Eylül’e olan duygularının farkına geç varır ve gitmesine mani olmaz. Eylül de inkar etmesine rağmen ona aşık olmuştur. Öyle ki bu ikili seneler sonra İstanbul’un en iyi hastanesinin çatısında tekrardan karşılaşır.


Reklamlar

Kalp Atışı Dizisi Oyuncuları;

Öykü Karayel (Eylül Erdem);

20 Ağustos 1990 İstanbul doğumlu Türk oyuncu Kenter Tiyatrosu’nda eğitim aldıktan sonra 2007 senesinde İstanbul üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünü bitirdi. Oyunculuk kariyyerine Kuzey Güney dizisi ile başlayan güzel oyuncu henüz daha ilk rolünde izleyiciye kendini beğendirdi. Daha sonra Kara Para Aşk ve Muhteşem Yüzyıl Kösem dizilerinde rol alan başarılı oyuncu ekranlara geri dönüyor.


Reklamlar

Gökhan Alkan (Ali Asaf Denizoğlu);

8 Aralık 1987 İstanbul doğumlu yakışıklı oyuncu 2012 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisi ile oyunculuk kariyeri başlangıç yaptı. Ardından rol aldığı Kocamın Ailesi dizisi ile ekranlarda tanınan deneyimli oyuncu en son Seviyor Sevmiyor dizisinde başrolde yer aldı.

Burak Ceylan (Oğuz Dağçakrak);


Reklamlar

26 Mayıs 1991 İstanbul doğumlu genç oyuncu Kocaeli Üniversitesi Atçılık Bölümü mezunudur. Osman Yağmurdereli Sanat Akademisinde oyunculuk eğitimi alarak kariyerine başlangıç yapan başarılı oyuncu sektörde yeni isimlerden biridir. Kara Sevda dizisinde iki sezon boyunca rol almıştır. Tufan karakteri ile rol alan Ceylan’ın bu ilk deneyimi olmuştur.

Ege Kökenli (Bahar Tunç);

20 Mart 1993 İstanbul doğumlu genç oyuncu Bilgi Üniversitesi’nde öğrenim hayatına devam etmektedir. 2004 yılında ilk rolünü En İyi Arkadaşım dizisinde alan güzel oyuncu ardından rol aldığı Anadolu Kaplanı dizisinde Çetin Tekindor’la birlikte rol aldı. Genç oyuncu daha sonra da Yahşi Cazibe, Çalıkuşu, Çiçek, Güneşin Kızları ve son olarak da Asla Vazgeçmem gibi önemli dizilerin kadrosunda rol aldı.

Hakan Gerçek (Doktor Sinan Tunç);


Reklamlar

Ezel dizisinden tanıdığımız başarılı oyuncu 1 Ocak 1964 Eskişehir doğumludur. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünde eğitim almıştır. 2012 yılında rol aldığı Suskunlar dizisi ile ekranlarda çıkış yakalayan başarılı oyuncu en son Kış Güneşi dizisinde rol almıştı.

Fatih Dönmez (Doktor Selim Can);

1 Ocak 1975 Frankfurt doğumlu Türk oyuncu Akademi İstanbul Tiyatro bölümünde eğitim almıştır. 2004 yılından bu yana sektörün içerisinde olan başarılı oyuncu sırası ile Yabancı Damat, Vazgeç Gönlüm, Ah Kalbim, Farklı Desenler, Türkan, Ustura Kemal, Galip Derviş, Güneşin Kızları ve Poyraz Karayel gibi dizilerde rol almıştır.

Metin Coşkun;

Sanat dünyasına 1970’li yıllarda başlangıç yapan Türk oyuncu 1 Ocak 1948 İstanbul doğumludur. Uzun yıllardır sektörün içinde olan başarılı oyuncu en son Kara Sevda dizisinde Hakkı karakterine hayat vermiştir. Daha önceden ise  Kaçak, Bugünün Saraylısı, Suskunlar, Muhteşem Yüzyıl ve Akasya Durağı gibi dizilerin kadrosunda yer almıştır.


Reklamlar

Vedat Erincin;

1 Ocak 1957 İstanbul doğumlu Türk oyuncu dizi projelerinden daha çok sinema filmlerinde rol almıştır. Tatar Ramazan dizisi ile sektördeki en iyi çıkışını yakalayan usta oyuncu ardından Beş Kardeş kadrosunda yer almıştır.

Başay Okay;

22 Aralık 1976 İstanbul doğumlu oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro eğitimi almıştır. Menekşe ile Halil dizisinde rol aldığı dönemde çıkış yakalayan başarılı oyuncu en son Kenan İmirzalıoğlu, Bergüzar Korel ve Çetin Tekindor’un başrollerini paylaştığı Karadayı dizisinde rol almıştır.


Reklamlar

Hasan Şahintürk;

5 Ekim 1967 İzmir Bergama doğumlu oyuncu, Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Başarılı oyuncu Arka Sıradakiler dizisinde rol aldığı süreçte kendini ekranlara tanıtmayı başarmıştır. Daha sonra ise Leyla ile Mecnun, 20 Dakika, Güneşi Beklerken, Kiraz Mevsimi ve Hayat Mucizelere Gebe kadrosunda yer almıştır.

Barış Aytaç (Fatih Yılmaz);


Reklamlar

Aramızda Kalsın dizisiyle çıkış yakalayan başarılı oyuncu 1 Ocak 1987 İstanbul doğumludur. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünden mezun olduktan sonra Evlerden Biri dizisi ile oyunculuk kariyerine adım atmıştır. Son olarak ise Gülümse Yeter adlı aile komedisi dizisinde rol almıştır.

Başar Doğusoy (Samet Tok);

Öğretmen Kemal, Babam Sağolsun ve Emret Komutanım: Yeniden gibi dizilerde rol alan başarılı oyuncu, 23 Ağustos 1988 Balıkesir doğumludur. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro bölümünde eğitim almıştır.


Reklamlar

Burcu Türünz (Esma Sancak);

Daha önceden reklam filmlerinde rol alan güzel oyuncu 1 Ocak 1988 İstanbul doğumludur. Craft Oyunculuk Atölyesi’nde oyunculuk üzerine eğitim almıştır.

Selahattin Paşalı (Alp Sungur);

Erdem Kaynarca, Rüçhan Çalışkur, Ceylan Ceylan,

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.