Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Kalp Atışı

Reklamlar
Reklamlar
123

Yapımcılığını MF Yapım‘ın gerçekleştirdiği yeni dizi Kalp Atışı Show Tv‘de ekranlara geliyor. Senaryosunu Makbule Kosif, Eda Tezcan, Gülsev Karagöz, Zafer Özer Çetinel ve Melis Veziroğlu Yılmaz’ın birlikte kaleme aldıkları Kalp Atışı‘nı Yusuf Pirhasan yönetiyor. Kalp Atışı dizisinde Öykü Karayel ve Gökhan Alkan’a; Ege Kökenli, Ali Burak Ceylan, Hakan Gerçek, Fatih Dönmez, Barış Aytaç, Metin Coşkun, Vedat Erincin, Hasan Şahintürk, Selahattin Paşalı, Barış Aytaç, Başar Doğusoy, Burcu Türünz, Ceylan Ceylan, Erdem Kaynarca ve Rüçhan Çalışkur gibi değerli isimlerde eşlik ediyor.

Kalp Atışı Fragmanları haftalık olarak güncel, kaliteli ve düzenli bir şekilde sitemizden izleyebilirsiniz.

Kalp Atışı 6. Bölüm Özeti;

Mehmet’in biranda ortaya çıkmasıyla ailesini yeniden kaybetmekten korkan Ali Asaf, bu defa kararını vermiştir ve artık kendinden emindir. Bu zamana kadar Eylül’e evlenme teklifi etmek için doğru zamanı beklemiş olan Ali Asaf, ansızın Eylül’e evlenme teklifi eder.

Kalp Atışı 7. Bölüm Özeti;

Eylül, geçmişte olan olayın peşini bırakmaz ve bu defa gerçeğe çok yaklaşmıştır. Fakat Doktor Sinan gerçeği ortadan kaldırmak için bu defa tehlikeli bir adım atmıştır. Eylül’ün gerçekleri öğrenmemesi için olayın ardını bilen adamı öldürtür.

Kalp Atışı 8. Bölüm Özeti;

Esma, Eylül’e kafesinde sürpriz bir gece hazırlıyor. Bu durum Ali Asaf’ın Eylül’e çocukluğunu hediye etmesi için muhteşem bir fırsata dönüşüyor.

Kalp Atışı 9. Bölüm Özeti;

Artık Ali Asaf ile Eylül bambaşka bir duygu içerisindedirler. Eylül’le Ali Asaf’ın yakınlığı hem Oğuz’un hemde Selim’in hoşuna gitmezken, ikili birbirlerine hiç olmadığından daha yakındır. Öte yandan Ali Asaf, ilk defa Eylül’ün babaannesi hakkında Sinan’ı sorgular. Oğuz ise Eylül’e olan duygularından bahseder.

Yorum Yap
  1. : Cok guzel dizi

  2. Kalp Atışı 3. Bölüm Özet: 11 yıl aradan sonra Eylül ile Ali Asaf karşı karşıya gelmiştir. Senelerdir kaçmış olduğu duyguları ile yeniden karşılaşan Eylül, asıl seneler evvelki adaleti sağlamak için hastanededir. Öte yandan Eylül'ün hastanedeki müdahaleleri tüm herkesi kendisine hayran bırakmıştır. Ayrıca doktor Selim ile Oğuz'da Eylül'den etkilenecektir. Ancak Ali Asaf'ın bu defa Eylül'ü elinden kaçırmak gibi bir niyeti yoktur.

  3. Kalp Atışı 2. Bölüm Özet: Öğrencisi Eylül'ün diğerlerinden farklı olduğunu fark eden Ali Asaf, onu kazanmak için çaba sarf ederken bir süre sonra aslında ondan hoşlandığını fark eder. Fakat bu durumu anlamak için geç kaldığı için ikilinin yolları ayrılmak durumunda kalmıştır. Ta ki aradan geçen on üç yıl sonrasına kadar..