Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Meryem Ölecek mi? Meryem Dizisi Meryem Ölüyor mu? Ayça Ayşin Diziden Ayrılıyor mu

1 ay önce
Reklamlar

 
Reklamlar

En son Altınsoylar dizisinde Aras Aydın’la başrolleri paylaşan Ayça Ayşin Turan, TMC Film’in yeni dizisi Kırık Bir Aşk Hikayesi ile ekranlara geri dönüyor. Furkan Andıç’la başrolleri paylaşacak olan güzel oyuncuyu dizide Meryem Akça karakterinde izleyeceğiz.

Meryem’e artık taşıdığı sırlar ağır gelmiştir ve Savaş’ın kurduğu plan tıkır tıkır işlemiş üçlü eski fabrikaya gelir ve Meryem her şeyi Savaş’a anlatacağım deyip arkasını dönüp giderken 1 el  ateş sesi gelir ve Meryem vuruldu sanarken Savcı Oktay vurulur. 

Meryem Akça, babası ile birlikte yaşadığı mahallede çok sevilen birisidir. Otoyol gişe görevlisi olan Meryem, boş zamanlarında babasının fırınında çalışmaktadır. Çok sevdiği Savcı Oktay’ın kaza geçirmesi ile hayatı birdenbire tepetaklak olacaktır. Evlilik planları yaptığı sırada Oktay’ın yapmış olduğu kazayı üstlenen Meryem, herkesin gözünde katil olarak kalacaktır.


Reklamlar

Ayça Ayşin Turan; Fox ekranlarında yayınlanan Karagül dizisindeki Ada karakteri ile yıldızı parlayan genç oyuncu 25 Ekim 1992 yılında İstanbul’da doğmuştur. Oyunculuk eğitimini Gazanfer Özcan ve Gönül Ülkü tiyatrosunda tamamlamıştır. Son olarak ise Aras Aydın’la birlikte Altınsoylar dizisinde başrol oynamıştır. Diğer oynadığı diziler; Dinle Sevgili Gülfem, Asi, Affedilmeyen, Sonbahar, Hayal ve Gerçek isimli dizilerde rol almıştır.

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap
1 Yorum Yapıldı
  1. une cerise dedi ki:

    Burnuma sanki Kore dizisi kokusu geldi yine. Secret love