Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Siyah Beyaz

Reklamlar
Reklamlar

Star Tv ekranlarında Eylül ayında ekranlaraa gelmesi beklenen yeni dizi Siyah Beyaz‘ın başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün rol alacaklar. Dizinin konusu ve diğer oyuncuları hakkında detaylar geldikçe buradan duyuracağız. Kıvanç Tatlıtuğ dizide babasının adına tetikçilik yapan soğuk, acımasız ve aşkla işi olmayan soğuk kanlı bir katili canlandıracak. Tuba Büyüküstün ise dizide son derece naif adeta bir iyilik meleğini canlandıracak. Yaşanan olaylarından ardından ikili arasında çok büyük bir aşk doğacak. Siyah Beyaz Fragmanları HD ve hızlı şekilde sitemize eklenecektir. Canpolat- Ergenekon ikilisinin senaryosunu yazdığı Siyah Beyaz dizisinin bir romandan uyarlama olduğu da gelen haberler arasından ancak net bir bilgi yok.
Birbirinden iyi oyuncuların hepsinin bir araya toplandığı Siyah Beyaz dizisinin ne zaman yayınlanacağı henüz tam olarak belli olmuş değil. Efsane oyuncuların bir araya toplandığı siyah beyaz dizisinin başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuğba Büyüküstün paylaşıyor.

Siyah Beyaz yeni bölüm fragmanı yayınlanmadı ancak diziyi tanıtıcı film çekilmiş durumda. Siyah Beyaz, yabancı kitaptan uyarlanan yeni bir dizidir. Kıvanç Tatlıtuğ, Siyah Beyaz’da Ferhat adlı karakteri canlandıracaktır. Kıvanç Tatlıtuğ, babasından ötürü tetikçilik yapan duygusuz, sert bir karaktere hayat verecek. Tuğba Büyüküstün ise Şirin karakteri ile karşımıza çıkıyor. Şirin, Ferhat’ın tam tersi bir karaktere sahiptir. Masum iyilik sever ve tatlı bir kadındır. Birbirlerine bu kadar zıt olan bu iki karakter arasında yaşanacak büyük bir aşk dizinin en önemli konusu. Bu iki aşığın önlerine çıkacak engeller de diziye ayrı bir renk katıyor.

Siyah Beyaz fragman daha yayınlanmadan tanıtım filmi milyonların ilgisini üzerine toplamış durumda. Siyah Beyaz yeni bölüm fragmanı da gayet ilgi çekici olacak gibi görünüyor.

En iyi kadroyu, efsaneleri bir araya getiren bu dizinin milyonları ekranlara getireceği kesin gözüküyor. Yayınlanacak olan Siyah Beyaz fragman herkes merakla beklemekte umarım bir an önce yayınlanır. Bizim de merakımız bir nebze giderilir.

siyah-beyaz-fragman