Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Söz dizisi Çolak’ın oğlu kim? Gerçek Adı (Berk Ali Çatal) Karakteri Biyografisi

1 hafta önce
Reklamlar

Söz dizisi Çolak’ın oğlu kim? Gerçek Adı (Berk Ali Çatal) Karakteri Biyografisi
Reklamlar

Star Tv’nin sevilen Özel Kuvvetler temalı dizisi ”Söz” izleyiciden ilgi görmeye devam ediyor. Sezon finali yapan dizinin son bölümünde Çolak’ın oğlu kim? sorusu kafalarda soru işareti bıraktı. Ethem Özışık’ın kaleme aldığı dizide Çolak’ın oğlunun kim olduğu ortaya çıktı. Daha önceden Beni Böyle Sev ve Umutsuz Ev Kadınları gibi dizilerde rol alan Berk Ali Çatal, Çolak’ın oğlu olarak dizinin kadrosuna dahil oldu.

Berk Ali Çatal Kimdir?

1995 İstanbul doğumlu oyuncu Yeditepe Üniversitesi Oyunculuk Bölümü öğrencisidir. Oyunculuk eğitimini Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde almıştır. Daha önceden tiyatroda sahne alan oyuncu ayrıca Beni Böyle Sev, Umutsuz Ev Kadınları ve Aile Reisi gibi dizilerin kadrosunda yer almıştır.


Reklamlar

Çolak ile Yavuz Komutan’ın çekişmesinin son bölümde biteceği ortaya çıkarken, Çolak’tan sonra yerine gelecek terörist başı ile Çolak’ın oğlunun ortaya çıkması bekleniyor. Çolak’ın çocukları kullanması Yavuz Komutan için bardağı taşıran son damla olur. Artık Çolak’ın sonu yaklaşmıştır. Yavuz Komutan ve Timi, Çolak’ın işini bitirmek üzeredir.

Söz Diziden Ayrılan Oyuncular;


Reklamlar

Mehmet Ali Karakuş (Kurt Dereli)

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.