Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Kertenkele 42. Bölüm Fragmanı

2 sene önce
Reklamlar

Kertenkele 42. Bölüm Fragmanı
Reklamlar

Atv’nin sevilen komedi dizisinin konusu özetle şöyledir. Çok profesyonel bir hırsızın hayatını anlatan bir hikayedir. Kertenkele kız kardeşi ile yetimhaneden kaçmak için uğraşırlar ama başaramazlar. Kız kardeşine bir aile bulan yetimhane abisinin hayatını tamamen değiştirmiştir. Kız kardeşini bulabilmek için yetimhaneden kaçan kertenkele çocuk yaşta acımasız sokaklara düşmüştür. İnanılmaz yetenekleriyle çok profesyonel bir hırsız haline gelmiştir. Yaptığı hiçbir iş boşa değildir ve tamamen hayatta kalabilmek için zengin kişilerin evlerini yatmak için, arabalarını ise lüx mekanlara girebilmek için kullanmıştır. Her zaman zor durumda olan kişilere yardım etmiştir ancak bu ilerleyen zaman içerisinde bir türlü kardeşinin izini rastlamamıştır.
Bir gün yine polisten kaçarken bir yangından yanmak üzere olan çocuğu kurtarırken polisler tarafından yakalanır ama her şey başka bir sürprize gebedir.
Ceza evine düşen kertenkele rahatsızlığı sebebiyle bir gün hastaneye sevk edilir ve tesadüfler sonucu hastanede yer olmadığından yaşlıca bir imam ile aynı odada kalır. Hastaneden yaşlı hocanın imam elbisesi ve sarığı ile hastaneden kaçan kertenkele dışarıya çıktığından aylardır imam bekleyen bir camide imam bekleyen cemaat yoldan çevirdikleri kertenkeleyi camilerine imam yaparlar… ve o mahallede zengin bir ailenin torununa aşık olur… Aşık olduğu bu kız ile kızın dedesinin son isteği torununun mutlu bir evlilik yapmasıdır. Bu sahte evlilik için bulunan aday o gece gelemediğinden tesadüf bu ya kapıya bırakıp gidilen çiçeği eline alıp Villa’nın kapısından içeri giren Kertenkeleyi damat olarak tanıtan Torunları Zehra’yı kırmayarak sahte evlilik teklifini kabul eder…

Loading...
BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.